Bedava Sohbet Odaları

Ülkemizin en çok ziyaret edilen sohbet sitesinde sende yerini al.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Mynet Sohbet Odaları


Mynet Sohbet Odaları

Mynet Sohbet Odaları

Mynet Sohbet denilince ilk gelen mynet sohbet gelir. Yani Mynet sohbet gelir ilk akla bunun en önemli sebepleirnden biri ise mynet sohbet kullanıcılarının olmazsa olmazı haline gelen mynnet odaları tabi ki . Mynet ilk kurulduğunda dünyada popüler olan email ve chat servisiyle kendini göstermiş olmaları . Zamanla türkiye’de çokça kullanılan iki site oluşmuştur.Bunlardan bir tanesi mynet bir taneside rahmetli olan kemal sunalin reklamını sıkça yaptığı ortamdı .

Mynet Odalarında uzun süreli sohbet odalarına katılma şansını yakalayan en iyi odalarımıza sizlerde katılabilirsiniz. Nick’i bende saklı adının baş harfi ben ve tek ve en güzel az ve öz olan işte deli benim seçtiğim arkadaş buydu Evet işte o.

Siz anladınız onu bu konuyu yazarken şiir mi hikayemi yoksa öykü mü yazıyorum bilemedim ama şimdi sohbet odalarımıza gelerek gözlerinizle her şeyi fark edebilirsiniz.
Sohbet Odalarımızda bir aile ortamında nezih bir sıcak dostluk ortamında sizleride aramızda görmek isteriz sizlerde sıcak bir aile ortamında bulunmak istiyorsanız doğru adrestesiniz hadi ne duruyorsunuz .


Yazar: admin

Görüntüleme: 257 defa

Kategori: Chat Odaları, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 26 Temmuz 2020

Cevap bırakın