Bedava Sohbet Odaları

Ülkemizin en çok ziyaret edilen sohbet sitesinde sende yerini al.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Kapris Sohbet


Kapris Sohbet

Kapris Sohbet
İnsanlar kendini yüksekte görerek bencilliğini ön plana çıkarır.Kapris halleri değişmediği gibi düşüncelerde , tavırlarda yükseklerde görülür.Her işte ve kriterde ben bilirim ben yaparım her zaman ben kelimesini belirtirler.Kapris Sohbet aslında insanların ne derece kişiliğe büründüğünü göstermek adına açılan bir ortamdır.Sizlerde kendinizi ben kimim nasıl biriyim kişiliğim nasıl diye merak ediyorsanız kendinizi tanıtmak istiyorsanız tam size göre..
Kapris Chat Odaları
Kapris Sohbet Odaları insanların bitmek bilmeyen hırslarını öfkelerini heveslerini bencilliğini göstermeye birebirdir.Yeni nesil kişilik analizliğini kullandıkları kelimelerle gösterir.Bu aslında karşıdaki insana değil kendine zarar verir.çünkü dost arkadaş yada eş olarak gördüğünüz kişileri kaybetmenize sebep olur.Kapris Sohbet odalarının amacı egosu yüksek kişileri biraz da olsun kendilerini göstermesi ve farkına varmış olması adına oluşturulmuştur.Sohbet odaları olarak kapılarımızı açarak kendilerini burada olduğunuzu hissettirmek.Hırslar bencilliği yok etmek adına daha güzel daha güvenilir daha olgunlaşmış ortam sağlamak . Gelin sizlerde bu tepkiye ortak olun ki Kaprisli hislerinizden kurtulun el ele vererek her türlü zorluktan kurtulun.
Kapris Sohbet Odaları güçlü dostluklar güçlü arkadaşlıklar adına atılan bu adımda sizlerde kendinizi burada bulabilirsiniz.Çoğu insan bazı psikolojik olarak doktor doktor gezerek onca ilaç içerken yıllar süren tedavi ile kurtulmaya çalışır . Aslında beyninde kurduğun onca kelime sözcük yüzünden psikolojim bozulmuş demek yerine chat odaları’nda muhabbet kurarak bunlardan kurtularak rahatça çevre edinebilirsiniz.Bu sayede evde kaldığınız zaman sanal sohbet odalarında kendinizi bulabilirsiniz.

Sizlerde mobil sohbet üzerinden dost arkadaş kazanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.Tek yapmanız gereken chat odaları üzerinden sitemize erişerek nickinizi yazıp odalarımıza bağlanmanız.


Yazar: admin

Görüntüleme: 495 defa

Kategori: Chat Odaları, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 16 Ağustos 2020

Cevap bırakın