Bedava Sohbet Odaları

Ülkemizin en çok ziyaret edilen sohbet sitesinde sende yerini al.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

İletişim Sohbet Odaları


İletişim Sohbet Odaları

İletişim ve Sohbet Odaları

Öncelikle hepimiz biliyoruz ki iletişimin hayatımızdaki katkısı ve bizlere sağladığı imkanları.Bir de iletişimin ortamıyla buluşup öyle sunulan bir hali var.Peki iletişim nedir ? İletişim insanlar arasında düşünce bilgi ve haberlerin aklımıza gelebilecek her şekilde birbirine aktarılmasıdır.Eski çağlar da iletişim sesler jestler ve el mimikleri ile sağlanıyordu.Günümüzde ise çok daha farklı bir hal aldığını görüyoruz.En basit örneği ise chat sohbet odalarının internet ortamında gelişmesi , sohbet platformlarına daha kolay erişim sağlamasını görüyoruz.Bu yüzden iletişimin katkılarını saymakla bitirmek mümkün değildir.

 

Sohbet İletişimi

Eskiden insanlarla sohbet ederek tanışırken belli basit saat dilimi için de bunu yaparken şimdiler de daha rahat şekilde sohbet ederek az vakit geçirerek gerçekleştiriyoruz.Belki çoğumuzun aklında yoktur böyle bir düşünce ama biriyle tanışırken belli bir süre sonra birbirini daha iyi anlayıp daha iyi kaynaşabiliyoruz.Eğer bir sohbet ortamında bulunuyorsanız o kişinin başkalarıyla konuşmalarına dikkat ederek daha yakından tanıma fırsatını elde ediyoruz.İnsanlar hayatta herşeyi deneyimlerek   öğrenerek geliştiriyor kendini . Öğrenmediğiniz bir anınızı düşünebilirmisiniz ? Çünkü her dakikamız öğrenmekle geçiyor . Bunun nedeni insanın düşüncesinde yeni bilgi edinme ihtiyacı yaratmasıdır.Yeme içme gibi fiziksel ihtiyaçların yanında zihinsel ihtiyaçlarda mevcuttur.Yani yeni alanlar keşfetmek yeni şeyler öğrenmektir. Mesela apartmanın üçüncü katta oturan biri her evden çıktığında merdivenleri düşünmeden iniyor.Hatta indiği zaman gün içerisinde yapacakları fikirler düşünceler vardır.Fakat aynı kişi her yeni bir eve taşınsa evine alışması için beynini orada adapte eder.

Sohbet siteleri de bu anlamda çok aktiveden daha basit , daha anlaşılır ve daha zevkli olduğu için avantajlı geliyor.Sohbet ortamlarının bizlere sağladığı diğer avantajlardan bizlere sunduğu hizmetler vardır.Sohbet ortamımızda en keyifli dakikalar geçirerek en eğlenceli oyunlarımızı oynarak en güzel müziklerle keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Sizlerde iletişim kurmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.Sohbet odalarımıza ücretsiz bir şekilde bağlanarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 269 defa

Kategori: Chat Odaları, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 11 Ağustos 2020

Cevap bırakın