Bedava Sohbet Odaları

Ülkemizin en çok ziyaret edilen sohbet sitesinde sende yerini al.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Dertli Sohbetler


Dertli Sohbetler

Dertli Sohbetler

İnsanlar duygularıyla yaşayabilen bir varlıktır . Dertli olmayan insan yoktur şu zamanlar da dertli sohbetler yapmakta olan bir çok insan bulunuyor.Yapılan her işte akılla alınan kararların yanında bir de duygusal kararlar vardır.Hisler insanlar üzerinde ayrılmaz bir parça olmuştur.Hayatta en büyük gayenin başını mutluluk getirir.İnsan her zaman yarınlar için çalışır . İdeallerden yola çıkılarak duygusal seçimler belirlenir.Mantık bir fiil yorumlayıp doğru karar alarak doğru adımlarla karar vermek gerekir.Duygu sohbet bu fiillerin başında ve sonunda gelen sonuçlardır.insanların yapısında iç içe olan bir mekanizma olmuştur.Çevrenizde değer verdiğiniz her şeyi ona adadığınız duyguya bağlanır.Anne baba kardeş eş dost herkesin ayrı bir değeri vardır.Bu değerleri yargıladığımız da yalan duygular maalesef oluyor.

Aklı olmayan bir insanın mutfaktaki herhangi bir robottan farkı kalmadığı gibi , duygusuz chat olarak ta bir insanın otomotik işlem yapan bilgisayardan bir farkı kalmayacaktır.
Duyguların ortaya çıktığı farklı kombinasyonlar var. Dertlerimizin olduğu gibi . Hepimizin sıkça dile getirdiği bizleri huzursuz eden nedenler oluyor.Bunların kimi uzun vadeli kimileri ise kısa vadeli oluyor.Dertler oluşurken ulaşamadığımız mutlu olma hissi huzurlu olma hissini yaşayamama gibi.
Engeller kalkmadan maalesef dertlerimiz de bitmiyor açıkçası bir virüsün insana yapışması gibi . Duygusal olarak bedeni yoruyor insanlara yaptırılan işten zevk alamadığı nedenler oluyor. Her derdin bir çeşidi bulunuyor.Sonuçta ulaşmak mümkün olan gibi sonuca imkansız olan durumlarda bulunuyor bazen.Bir insanın derdini sıkıntısını dinleyerek karşısındaki insanı rahatlattığı gibi dinleyenin de empati gücünü arttırarak kendi hayatına karşı güzel bir bakış acısı oluşturuyor.Bir insanın derdi ne kadar az olsa da kafasına taktığı sıkıntısı da o kadar küçük oluyor genelde. Kendinden büyük bir derdi olanı görmek kafaya takılan şeylerin ne kadar basit olduğunu anlamasıdır.

Sohbet etmenin insan açısından değeri çok büyüktür . Normal dinleyiciden çok kendini anlayarak karşı tarafa kendini ifade etmesi insanlara daha tatmin geliyor. Hatta bu yüzden insanların birçoğu psikolojiye gitmeyi tercih ediyor. Psikolog sorunu tam anlamıyla nerede olduğunu tespit ederek karşıdaki insanın en doğru adımı atarak çözüm üretiyor.Bir Program hazırlayarak uyulmasını istiyor. Derdi olan kişi karşıdaki doktorun işine güvendiğinden dolayı ümit içerisinde o programı uygulayarak eski haline dönmeyi sağlaması için çaba gösteriyor.Kimi kişilerde en yakın dostlarına ilaç gibi geliyor. Beraber vakit geçirerek karşılıklı bilgi alışverişi yapıyorlar.
İnsan devamlı sürat ile bu gibi karmaşalar içerisinde gidip geliyor. Bazı engelleri aşamayıp birilerine ihtiyacı oluyor . Tek başına düzeltilmeyecek şeyler dert olarak insanın içinde kalmıyor. Burada arkadaşlığın ön plana çıkması dostluğun temelini atması sırdaş ve dert ortağını bulmasıdır.Dostluk genel olarak ruhsal bir kardeşliğin bağıdır.İyi bir dost iyi bir sırdaş gerçek bir dost ortağıdır. İnsanın değeri zor günlerde belli eder.

Teknolojinin hızla gelişmesiyle yeni algoritmalar ortaya çıkıyor . Kimi zaman insanlar kendini tanımadıkları insanlara kendini açmak ister. Birileriyle dertleşerek ruhen ve bedenen içindeki tüm sıkıntıyı dökmeyi tercih eder. Güvenli sohbetler odalarında dostluğun kardeşliğin sırdaşlığın adresi halini almıştır. Yeni insanlarla kaynaşıp tanışarak kendinize göre farklı illerden dost edinebilirsiniz. Sizler de Chat Odaları sitemize hızlı bir şekilde erişerek mobil sohbet odalarımıza bağlanarak aile ortamında seviyeli bir dostluk kazanabilirsiniz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 632 defa

Kategori: Chat Odaları, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 19 Ağustos 2020

Cevap bırakın